Diğer adı açık hava reklamcılığı olan outdoor reklamları, hedef kitlenin günlük rutini içerisinde gördüğü reklamların genelidir. En önemli özellikleri arasında, hedef kitlesine kolayca fark edilebilen ve akılda kalıcı yöntemlerle ulaşmasıdır. Hedef kitlelere aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen outdoor reklamcılığı bina giydirmeden otobüs duraklarındaki afişlere kadar geniş bir alanda uygulanabilmesi ile müşteriye birden çok alternatif sunar. Açık hava reklamları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve neredeyse tüm yaşam alanlarımızda yer almıştır. Markanız açık havada büyüsün istiyorsanız doğru adrestesiniz.

HAVAALANI

Milyonlarca yerli ve yabancı yolcuya ulaşabileceğiniz etkili bir mecra alanı havaalanları.

Bu nedenle reklamlar yönünden dinamik ve hareketli insan yoğunluğu ile dikkat çekerken, bu mecraların yer aldığı hava alanları reklamları ile kitleye ulaşmanız ve reklamınızın dönüşü marka iletişimi için güçlü ve efektif olmasıyla verimliliği oldukça yüksek olacaktır.

Yerli ve yabancı yolculara ulaşmanın havasına sizde kapılacaksınız.

ALINLIK

EKRANLAR

METRO REKLAMI

Öyle bir reklam mecrası düşünün ki,

Öyle bir yatırım düşününki, markanızın değerine değer katan…

Evet nedir bu? Ulaşımda milyonlara hizmet eden metro ekranları sizler için hazırlayacağımız enerjik ve hareketli prodüksiyonları bekliyor.

Bizde başlamak için sizleri bekliyoruz.

HIZLI TREN

Uzun mesafeleri kısaltarak sevdiklerinize yaptığımız yolculuk esnasında gözünüzün takıldı bir reklam olur.

İşte buda hızlı tren mecralarında mevcut. Yoğun stresli iş telaşı ve hayatın koşturmacasından uzaklaşmak için yaptığımız yolculuklarda algımızın daha yüksek olduğu konusunda hemfikiriz. İşte bu yüzden böyle zamanlara hitap eden reklamlar için en doğru alanların başında gelir hızlı tren mecraları.

Hızlı ve akılda kalıcı olmak için sizinle bir yolculuğa çıkmaya hazır.

OTOBÜS EKRANLARI

Güzergahınızın doğru olması sizi doğru hedefe götürecektir.

İşte bu yüzden günün her saatinde her an görünmek için aradığınız mecraya çok yakınsınız.

Sizin için rotayı belirliyor ve hedefinize ulaşıyoruz.

Hoş geldiniz.

İnsanların mekan dışında aktif olması sebebiyle açık havadaki alanlara taşıyan bir reklam türü olması nedeniyle, hedef kitleye hızlı kolay ve aracısız ulaşmayı sağlar. Akılda kalıcılığı bilinçaltına yerleştirirken marka bilinirliğini ve tanıtımını artırır ve firmanıza prestij katar. Yoğun trafik içinde göz hizasında yüksek bir görünürlük size prestij katacak.

BİLBOARD