MATBAA

Reklamlar gözümüzün gördüğü, kulağımızın işittiği her alanda yapılabilir. Bu yüzden reklam araçları çok çeşitlidir. Bu çeşitlerden biride baskılı işlerdir. CD, etiket, ambalaj, kutu, cepli dosya, dergi ve ilan tasarımları baskılı işler grubuna birer örnektir. Amacınıza uygun tasarlandıkları ve matbaada kaliteli bir şekilde basıldıkları takdirde firmanıza olan katkıları oldukça fazla olacaktır.

Devamını Oku...

insert

broşür

STAND

Fuar organizasyonlarında ve tanıtım seminerlerinde kullanabileceğiniz özel tasarımlı display stand çeşitleriyle hedef kitleyle birebir iletişim kurup her etkinlikte gözle görülür bir etki sağlayın. Fuar Standınız sizin katılmış olduğunuz fuardaki iş yerinizdir. Katılmış olduğunuz fuarda ürünlerinizi doğru bir şekilde sergilemeniz, firmanızı ifade edebilmeniz kısacası katılmış olduğunuz fuarın amacına hizmet etmesi açısından çok önemlidir. Firmanızı ilk kez görecek olan ziyaretçiler firmanızla ilgili ilk izlenimlerini standınız aracılığı ile edinecekleridir. Bu açıdan Fuar standları sizin kimliğinizi yansıtacağından önemli bir konudur.

DİJİTAL BASKI

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir. Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş, dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır.

Devamını Oku...